Drzwi drewniane

  • Home
  • /
  • Drzwi drewniane

Wyłącznie najwyższej jakości drzwi drewniane – Zgierz i nasza firma Standart to sprawdzone miejsce na ich zakup. W asortymencie posiadamy szeroką gamę modeli drzwi uznanych producentów polskich i zagranicznych, zawsze w przystępnych cenach oraz z profesjonalnymi usługami montażowymi. Nasi pracownicy są również gotowi do pomocy w doborze.

Nowoczesne drzwi drewniane to propozycja dla klientów szukających najwyższej jakości stolarki – wykonane z trwałych gatunków drewna, z warstwą ocieplenia, uzupełnione eleganckimi dodatkami oraz wysokiej klasy zamkami zapewniają pełną ochronę jako drzwi zewnętrzne. Drzwi drewniane także świetnie sprawdzają się jako wewnętrzne – dzięki naturalnemu urokowi drewna będą dopełnieniem każdej aranżacji. Można kupić je zarówno w wersji z przeszkoleniem, jak i bez, a także w stylach klasycznym i nowoczesnym.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych dostępnych w naszym asortymencie w sklepie Standart i życzymy udanych zakupów!