Farby akrylowe

  • Home
  • /
  • Farby akrylowe

Prowadzimy sprzedaż markowych farb akrylowych – w naszym asortymencie znajdą Państwo farby doskonałe do wnętrz oraz na zewnątrz, które dostępne są w pełnej gamie kolorów. Bogata oferta farb powoduje, że na pewno wybiorą u nas Państwo te ich rodzaje, które będą pasowały idealnie do realizowanego projektu.

Farby akrylowe to najpopularniejszy rodzaj farb wewnętrznych. Są to farby wodorozcieńczalne, pozbawione przykrego zapachu, bezpieczne, a także przystępne cenowo. Można stosować je zarówno do malowania ścian, jak i sufitów. Polecane są przede wszystkim do pomieszczeń mniej narażonych na zabrudzenia ścian. Dostępne zarówno w uniwersalnej bieli, która sprawdza się we wszystkich wnętrzach, jak i również wielu innych kolorach – delikatnych pastelach, modnych obecnie szarościach, kolorach ziemi, intensywnych kolorach takich jak bordowy, zielony, fioletowy czy pomarańczowy, dlatego każdy może wybrać wśród nich taką kolorystykę, która pasuje do wnętrza.

Sklep Standart – farby akrylowe – Zgierz – zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełnym asortymentem farb znajdujących się w naszym asortymencie!