Płytki Podłogowe

  • Home
  • /
  • Płytki Podłogowe

Piękna i praktyczna terakota w naszym sklepie Standart to propozycja dla najbardziej wymagających kupujących. W asortymencie posiadamy szeroką gamę płytek podłogowych z terakoty, które doskonale nadają się do kuchni, łazienek, na korytarze czy też do innych przestrzeni – tworzą eleganckie przestrzenie, które trwają przez lata.

Terakota używana jest już od wieków, jest produkowana z oczyszczonej i wypalonej gliny z dodatkami. Dzięki niej można tworzyć stylowe kompozycje na podłogach, ponieważ dostępna jest w różnych kształtach i kolorach. Pasuje do wnętrz klasycznych, urządzonych w stylu rustykalnym, a także tych nowoczesnych.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama płytek terakotowych o wszechstronnym zastosowaniu, które mogą być używane we wnętrzach oraz na zewnątrz ze względu na swoje parametry mrozoodporne. Dzięki rozmaitym wzorom i kolorom mogą Państwo dopasować je idealnie do swojego pomysłu na wnętrze.

Salon łazienek Standart – sprzedaż terakoty – Zgierz – zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem i życzymy udanych zakupów!