Doradztwo zakupowe

  • Home
  • /
  • Doradztwo zakupowe

Efektywność Państwa zakupów jest kluczem naszego wspólnego sukcesu. Nasi doświadczeni pracownicy są kompetentnym partnerem odpowiadającym na wszelkie pytania dotyczące pełnego zakresu prowadzonych przez naszych Klientów prac remontowo-wykończeniowych.

Posiadamy obszerne praktyczne doświadczenie z wielu projektów przeprowadzanych w domach i mieszkaniach naszych dotychczasowych Klientów.

Drodzy Państwo zajmujemy się również doradztwem w zakresie rodzaju i koloru farb, tynków, stiuków oraz trawertynów do wszystkich rodzajów pomieszczeń. W naszej ofercie znajduje się ponad 2500 kolorów, które dobierzemy indywidualnie pod Państwa potrzeby.

Świadczymy usługę CONCIERGE polegającą na wizycie domowej u klienta. Usługa ta dedykowana jest do klientów Premium, którzy przykładają szczególną wagę do oszczędności własnego czasu i preferują formę współpracy w modelu door2door. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani bardzo prosimy o kontakt w celu umówienia szczegółów i spotkania z projektantem pod numerem telefonu:  42 716 32 38

.