Doradztwo zakupowe

Świadczymy usługę CONCIERGE polegającą na wizycie domowej u klienta. Usługa ta dedykowana jest do klientów Premium, którzy przykładają szczególną wagę do oszczędności własnego czasu i preferują formę współpracy w modelu door2door. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani bardzo prosimy o kontakt w celu umówienia szczegółów i spotkania z projektantem pod numerem telefonu:  42 716 32 38

Posiadamy obszerne praktyczne doświadczenie z wielu projektów przeprowadzanych w domach i mieszkaniach naszych dotychczasowych Klientów.

Efektywność Państwa zakupów jest kluczem naszego wspólnego sukcesu. Nasi doświadczeni pracownicy są kompetentnym partnerem odpowiadającym na wszelkie pytania dotyczące pełnego zakresu prowadzonych przez naszych Klientów prac remontowo-wykończeniowych.

Drodzy Państwo zajmujemy się również doradztwem w zakresie rodzaju i koloru farb, tynków, stiuków oraz trawertynów do wszystkich rodzajów pomieszczeń. W naszej ofercie znajduje się ponad 2500 kolorów, które dobierzemy indywidualnie pod Państwa potrzeby.