Projektowanie wnętrz

Bez względu na to, czy aktualnie budujesz zupełnie nowy dom czy też właśnie przeprowadzasz kapitalny remont w mieszkaniu lub biurze pewne jest jedno: zaprojektowanie ostatecznego wyglądu wnętrza niemal zawsze przysparza sporo kłopotów. Gdzie zawiesić lampy? W którym miejscu ustawić kanapę czy biurko? Jaki materiał na podłogę i kolor ścian wybrać? To tylko niektóre z problematycznych kwestii. Na szczęście są osoby, dzięki którym zapomnisz co to jest trudne projektowanie wnętrz Zgierz. To specjaliści ze standart.com.pl. Dzięki nim nawet największe wnętrzarskie zagadki zostaną szybko rozwiązane!

Sprawdzone usługi projektowania wnętrz

W naszej ofercie znajduje się zarówno projektowanie wnętrz domów oraz mieszkań, jak i specjalistyczne projektowanie wnętrz komercyjnych. Do każdego z tych zleceń podchodzimy z pełną uważnością, dbając o to by uzyskane efekty w pełni zadowoliły klienta. W osiągnięciu takiego efektu pomaga nam szczegółowy podział prac na etapy.

Bez względu na to, czy zajmuje nas aktualnie projektowanie wnętrz salonu w niewielkim mieszkaniu w bloku czy projektowanie wnętrz hoteli, zawsze zaczynamy od przeprowadzenia dokładnych pomiarów pomieszczeń. Taka dokładna inwentaryzacja jest niezbędna dla prawidłowości dalszych działań. Następnie przechodzimy do projektu koncepcyjnego na którym znajdują się rzuty zawierające między innymi rozmieszczenie działowych ścian oraz położenie mebli, oświetlenia i pozostałych elementów wyposażenia.

W następnym kroku nasze projektowanie wnętrz nowoczesnych przechodzi do wizualizacji która w fotorealistyczny sposób dokładnie odwzorowuje wszystkie detale. To ta część prac jest zazwyczaj najważniejsza dla naszych klientów – pozwala ona bowiem wyobrazić sobie jak ostatecznie będą wyglądały ich pomieszczenia. Gdy wizualizację mamy zaakceptowaną, nasze studio projektowania wnętrz tworzy wykaz materiałów i elementów wyposażenia niezbędnych do realizacji projektu. Pozwala to na skontrolowanie kosztów i złożenie odpowiednich zamówień. Teraz pozostaje tylko stworzyć instrukcję budowlaną dla ekipy wykonawczej oraz zrealizować cały projekt. Musicie przyznać, że dzięki takiemu podejściu projektowanie wnętrz domów jednorodzinnych i innych budynków jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!