Płytki ceramiczne

  • Home
  • /
  • Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne w unikatowych wzorach, kolorach i kształtach – dzięki nim można wykreować wyjątkowe kompozycje w kuchni, łazience oraz w innych wnętrzach. W naszym salonie Standart znajdą Państwo szeroką gamę płytek polskich i zagranicznych producentów – mamy nadzieję, że spełnią one wszystkie Państwa oczekiwania!

Jeżeli chodzi o różnorodne płytki ceramiczne, Zgierz i nasz salon to najlepszy wybór w okolicy. Specjalizujemy się w sprzedaży płytek od lat i obecnie, dzięki współpracy z różnymi markami, w sprzedaży posiadamy płytki o tak bogatym wzornictwie. To między innymi modne płytki ceramiczne w kształcie cegiełek, płytki z wzorami florystycznymi oraz abstrakcyjnymi, płytki jednolite matowe i błyszczące, także fantazyjne mozaiki, a to tylko parę naszych propozycji. W asortymencie posiadamy również szeroki wybór fug różnych typów oraz klejów do płytek ceramicznych.

Salon Standart – płytki ceramiczne – Zgierz – zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!