Farby

Prowadzimy sprzedaż farb przeznaczonych ścian wewnętrznych oraz elewacji. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości farby uznanych polskich i zagranicznych producentów – w wielu kolorach do wyboru, dlatego też na pewno spełnią one Państwa oczekiwania całkowicie. Dodatkowo, posiadamy mieszalnik farb i na miejscu możemy dorobić każdy kolor z palety RAL – ponad 2500 kolorów do wyboru.

Oferujemy między innymi farby akrylowe, które mają uniwersalne zastosowanie i cechują się przystępnymi cenami, a także farby lateksowe, które cechują się wyższą odpornością na ścieranie, mycie i nadają się do użytku w pomieszczeniach, w których występuje wilgoć, na przykład w kuchniach czy łazienkach. Prowadzimy również sprzedaż pozostałych materiałów do malowania, między innymi gruntów pod farby, a także akcesoriów malarskich – pędzli, wałków, kuwet, kratek, folii zabezpieczających, taśm papierowych.

Jeżeli szukają Państwo dobrej farby, nasz sklep Standart to dobry kierunek – tutaj mogą Państwo wybrać produkty o odpowiednich właściwościach i w atrakcyjnych kolorach do każdego wnętrza i na zewnątrz. Zapraszamy na zakupy!

Akcesoria malarskie

Farby akrylowe

Farby lateksowe

Dekoracje ścienne