Drzwi PCV Zgierz

Zalet, jakie mają drzwi plastikowe PCV, jest naprawdę wiele. Wśród nich znajdują się chociażby duża odporność na działanie warunków atmosferycznych, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz możliwość barwienia na dowolny kolor. Jeśli i Ty chcesz skorzystać z tych plusów, prezentujemy Ci naszą szeroką ofertę na drzwi zewnętrzne PCV oraz na modele wewnętrzne. Dzięki temu, że omawiane tworzywo sztuczne jest bezproblemowe w obróbce, możesz wybierać spośród wielu modeli różniących się tak wyglądem, jak i dodatkowymi funkcjonalnościami.

Drzwi wewnętrzne PCV

Pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami w domu, biurze czy lokalu użytkowym warto zamontować wysokiej jakości drzwi z PCV wewnętrzne. Jakie? To zależy od konkretnych potrzeb. Do garderoby przydadzą się na przykład składane drzwi harmonijkowe PCV. Zajmują one niewiele miejsca i pozwalają na szybkie, wygodne zakrywanie rzeczy schowanych w tym pomieszczeniu. Gdy mamy nieco więcej miejsca, jako zamknięcie łazienki czy element oddzielający salon od korytarza mogą posłużyć drzwi przesuwne PCV mocowane na specjalnych szynach wpuszczanych w ścianę bądź zainstalowanych na niej. Do sypialni zaś idealne okażą się na przykład drzwi PCV pełne dzięki którym światło z innych przestrzeni nie będzie nam przeszkadzało w zasypianiu.

Drzwi zewnętrzne PCV

Najlepsze drzwi wejściowe PCV to nie tylko świetne zabezpieczenie wejścia do domu czy mieszkania, ale też element który powinien pełnić funkcję ozdoby. Dlatego tak ważne jest tu to, by wybrany na naszej stronie produkt właściwie spełniał swoją funkcję ale zarazem był po prostu świetny pod kątem wizualnym. Gdy chcesz, by do korytarza czy przedsionka docierało dużo naturalnego światła, na naszej stronie możesz wybrać drzwi zewnętrzne PCV przeszklone. Dla tych, którzy nie chcą by do ich wnętrz nie zaglądały niepożądane osoby, polecamy drzwi zewnętrzne PCV pełne. A gdy nasza przestrzeń jest naprawdę duża, dobrym, mocnym akcentem staną się w niej drzwi PCV dwuskrzydłowe których pełne otwarcie ułatwi wnoszenie do domu mebli czy innych przedmiotów o dużym rozmiarze.