Drzwi stalowe

  • Home
  • /
  • Drzwi stalowe

Drzwi stalowe dostępne w naszym asortymencie to najwyższej jakości produkty, które oferujemy we współpracy z renomowanymi producentami. Doskonale nadają się do montażu jako drzwi wejściowe, a także jako drzwi do pomieszczeń gospodarczych, garażów, piwnic. Oferujemy je w szerokiej gamie wariantów do wyboru i zawsze w przystępnych cenach.

Dostępne w naszym sklepie Standart drzwi stalowe to produkty cechujące się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi – wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo ocieplone pianką poliuretanową, wyposażone w ciepłe ościeżnice, a także nowoczesne systemy zabezpieczające. Są dostępne w wielu wariantach wzorniczych do wyboru, między innymi z przeszkleniami i bez przeszkleń, a także w kolorach jednolitych i okleinach drewnopodobnych.

Jeżeli interesują Państwa drzwi stalowe, Zgierz i nasza firma Standart to najlepszy wybór – na miejscu mogą zapoznać się Państwo z naszym pełnym asortymentem i uzyskać profesjonalne porady od naszych pracowników. Zapewniamy również profesjonalny montaż.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Standart!