Tynki wewnętrzne

  • Home
  • /
  • Tynki wewnętrzne

tekst

TYNKI STRUKTURALNE

Dzięki tynkom ozdobnym można wyczarować na ścianach wyjątkowe wzory – jedyne w swoim rodzaju, oryginalne i przyciągające wzrok od razu. W naszym sklepie Standart oferujemy dla Państwa różnego rodzaju tynki strukturalne – Zgierz jest miejscowością, gdzie pozostajemy całkowicie do Państwa dyspozycji i tutaj nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań.

Tynk strukturalny to produkt pozwalający na uzyskanie na ścianie wyjątkowych wzorów, które nie są możliwe do stworzenia zwykłymi tynkami oraz farbami. Tego rodzaju tynki wewnętrzne pozwalają między innymi na uzyskanie efektu chropowatości, struktury pionowych czy poziomych pasów, struktury fal, struktury przypominającej kamienie naturalne czy też beton.

W sprzedaży posiadamy tynki uznanych producentów polskich i zagranicznych, w różnych wersjach do wyboru, dlatego na pewno wybiorą wśród nich Państwo takie produkty, które będą pasowały do Państwa pomysłu na wnętrza.

Standart – tynki wewnętrzne – Zgierz – zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!

TYNKI OZDOBNE

W celu osiągnięcia efektownego wyglądu ścian warto pomyśleć o wybraniu specjalnych rodzajów tynków nadających im estetyczną fakturę – tego rodzaju tynki ozdobne to bardzo dobry wybór, gdy liczy się niepowtarzalny efekt dekoracyjny, który sprawi, że przestrzenie w domu będą prezentowały się oryginalnie i pięknie. Tynk ozdobny to specjalny rodzaj tynku, który jest przeznaczony do dekorowania ścian – pozwala on na uzyskanie atrakcyjnej faktury oraz kolorystyki, aby co również przekłada się na niższe koszty wykańczania wnętrz czy remontów. Wśród najpopularniejszych tynków ozdobnych znajdują się te mozaikowe, które składają się z kruszywa i masy żywicznej tworzącej efekt mozaiki, tynki strukturalne przypominające stiuki czy tynki zacierane o ciekawej fakturze. Jest ich tak dużo, że można dobrać je z powodzeniem do praktycznie każdego wnętrza, aby nadać mu fantastyczny wygląd zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Również w naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości tynki ozdobne przeznaczone głównie dla tych, którzy szukają alternatywy dla zwykłych tynków gładkich. W sprzedaży posiadamy systemy dekoracyjne Magnat Velatura i Micatto oraz systemy Decoverni, dzięki którym można uzyskać efekty, takie jak: trawertyn, glinka wenecka, grassi, marmur klasyczny, pergameno, stiuk wenecki, wapienny czy perłowy, samum, beton, metallici, perla sabbia. Również dostępne są u nas tynk mozaikowy, silikonowy, silikatowy, akrylowy, silikonowo-silikatowy, mineralny w dekoracyjnych odsłonach. Do głównych producentów tynków ozdobnych, które posiadamy w naszej ofercie należą firmy Magnat oraz Ponteck. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji!